Obsługa informatyczna firm Legionowo

Obsługa informatyczna firm Legionowo

Nasza firma IT Progres z siedzibą w Legionowie od wielu lat plasuje się w czołówce przedsiębiorstw świadczących usługi w zakresie obsługi informatycznej firm. Utrzymujemy najwyższe standardy pracy, zatrudniamy najlepszych informatyków i z zainteresowaniem śledzimy najnowsze nowinki technologiczne. Jesteśmy na bieżąco z technologią IT nie tylko teoretycznie, lecz staramy się wdrażać do pracy wszystko to, co ją usprawnia, a klientom oferować rozwiązania, które przez wzgląd na ich nowatorski charakter są inwestycją na przyszłość.

Obsługa informatyczna firm w Legionowie i województwie mazowieckim


Swoim zasięgiem nasza działalność obejmuje Legionowo oraz województwo stołeczne. Oferowana przez nas obsługa informatyczna firm zawiera w sobie następujące działania:

  • tworzenie wysoce zindywidualizowanych systemów ułatwiających zarządzanie każdym aspektem funkcjonowania firmy – co uznajemy za najważniejszy z naszych profili i wysoce się w nim wyspecjalizowaliśmy; uważamy, że każde przedsiębiorstwo potrzebuje innego systemu informatycznego dostosowanego do jego potrzeb, a niemal w każdym przypadku dotyczy to następujących obszarów: księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi, produkcji lub produktywności w przypadku jej szacowania, a także bezpieczeństwa wewnętrznego,
  • outsourcing, który częściowo obejmuje wcześniej wymienione działania, aczkolwiek ma również tradycyjny charakter – oferujemy pełną i długotrwałą współpracę w zakresie administrowania systemów informatycznych, ich tworzenia, modernizacji i stałego nadzoru nad jakością pracy; obsługa informatyczna firm w tym zakresie może mieć różny charakter w zależności od potrzeb klienta,
  • serwis komputerowy – oferowany również z wyłączeniem outsourcingu,
  • a także zakładanie sieci komputerowych wraz z ich montażem i przygotowaniem do pracy.

Outsourcing - obsługa informatyczna firm


Oczywiście tworzenie systemów zarządzania przedsiębiorstwem jest czynnością skomplikowaną, zabierającą nieco czasu, poprzedzaną wieloma konsultacjami zmierzającymi do dokładnego rozpoznania potrzeb firmy. Zajmuje się tym wyspecjalizowana komórka naszych informatyków, a w międzyczasie pozostała część zespołu świadczy nieco bardziej tradycyjne usługi.

Poza wyspecjalizowaną działalnością skoncentrowaną na obsłudze dużych firm, część naszego zespołu prowadzi serwis komputerowy, co stanowi element outsourcingu. Obsługa informatyczna firm wymaga bowiem stałego nadzoru nad funkcjonującymi sieciami komputerów, acz naprawy zazwyczaj mają miejsce w siedzibie klienta.

Będąc administratorami sieci informatycznych cyklicznie kontrolujemy stan każdej z nich. Dbamy o ich bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne, o aktualizowanie oprogramowania, o sprawne działanie serwerów, pozostajemy przy tym w stałym kontakcie z klientem i natychmiast reagujemy na zgłoszenie jakichkolwiek dysfunkcji. Obsługa informatyczna firm to duża odpowiedzialność i z należytym respektem traktujemy każdy, nawet najmniejszy problem.