Kasa fiskalna obsługiwana przez firmę w Legionowie zajmującą się prowadzeniem sklepu spożywczego

Z kas fiskalnych korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branży i specjalizacji, głównie handlowych. Na rynku powszechnie dostępnych urządzeń można znaleźć wiele modeli, różniących się najczęściej wielkością, ceną oraz udostępnianymi funkcjami. Na jakie kasy fiskalne decydują się właściciele firm z Legionowa i okolic oraz czym kierują się w swoich wyborach?

Kasy fiskalne dla firm – popularne modele

Wśród urządzeń fiskalnych, najczęściej wybieranych przez mieszkańców Legionowa i okolicznych miejscowości, znajdują się następujące modele:

  • Kasa fiskalna Sento – doskonała dla małych i średnich firm. Jej największymi zaletami są: wielofunkcyjność, najnowocześniejsze rozwiązania fiskalne (pozwalające stworzyć najbardziej rozbudowaną bazę sprzedażową), wyposażenie w bufon on-line i złącze USB, obszerna pamięć.
  • Kasa fiskalna Mała Plus – urządzenie dopasowane do potrzeb pracy w niewielkich punktach usługowych lub sprzedażowych. Łatwość obsługi i przejrzystość graficzna sprawiają, że świetnie sprawdza się także podczas szkoleń nowych pracowników.
  • Kasa fiskalna systemowa Soleo – nowoczesna i prosta w obsłudze. Posiada bardzo dużą bazę towarową, dzięki czemu decydują się na jej zakup głównie przedstawiciele większych firm i spółek. Jej dodatkowymi atutami są wielowalutowość i identyfikacja do 20 różnych kasjerów pracujących na jednym sprzęcie.
  • Kasa fiskalna Nano – idealne rozwiązanie w przypadku działalności gospodarczych, które cenią mobilność narzędzi pracy (np. w grupach zawodowych lekarzy, prawników). Urządzenie jest bardzo poręczne, łatwe do przesuwania czy przestawiania. Posiada baterię akumulatorową, która pozwala na kilkudniową pracę bez konieczności jej ładowania.

Cechy dobrych kas fiskalnych

Prosta w obsłudze kasa fiskalna Sento E

Kasa fiskalna Sento E

Najbardziej cenionymi właściwościami kas fiskalnych, które cenią przedstawiciele przedsiębiorstw z Legionowa, są:

  • wielofunkcyjność sprzętu,
  • prosta obsługa,
  • duża pamięć,
  • łatwość sporządzania raportów fiskalnych,
  • oraz sprawne współgranie urządzenia z komputerem, drukarką, skanerem i terminalem płatniczym.

Powyższe cechy wpływają na atrakcyjność użytkowania i nieskomplikowaną funkcjonalność wspomnianych typów kas dla firm.

Wybierz kasę fiskalną odpowiednią dla potrzeb Twojego biznesu

IT Progres oferuje sprawdzone i polecane powszechnie rodzaje kas fiskalnych, a dodatkowo ich serwis i obsługę montażową, zapewnia zatem kompleksowe wsparcie małych i większych firm.

Następny wpis na blogu dotyczyć będzie serwisowania kas fiskalnych. Zainteresowanych tematyką zapraszamy do lektury – Podstawy serwisowania kas fiskalnych – krótki poradnik dla właścicieli.