Klienci

Jako firma z dużym doświadczeniem pracująca na wielu płaszczyznach przemysłu komputerowego, jesteśmy partnerem dla niezliczonej ilości firm, grup konsultingowych, sieci handlowych czy koncernów usługowych. Bardzo często oferujemy też swoje usługi klientom indywidualnym z którymi wyjątkowo chętnie współpracujemy.

Sprzedaż kas różnym podmiotom gospodarczym

W naszym dziale sprzedażowym znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju kas i sprzętu fiskalnego. Obsługujemy na wielu płaszczyznach różnych klientów, którzy zainteresowani są inwestycją w najnowocześniejszy sprzęt służący do obsługi klienta.

Wśród naszych klientów znajdą Państwo:

  • duże sieci super- i hipermarketów, którym dostarczamy najnowocześniejsze kasy fiskalne uznanych dystrybutorów,
  • firmy usługowe i handlowe, które zaopatrujemy w kasy fiskalne małe i średnie,
  • właścicieli małych firm, często jednoosobowych, którym sprzedajemy kasy między innymi do ‘wyjazdowej’ obsługi swoich klientów. Kasy typu ‘mała’ to doskonałe przenośne urządzenie, które w pełni zaspokoi potrzeby pojedynczej osoby w firmie.

Oczywiście nasi klienci poza samą ofertą sprzedażową, mogą także korzystać z bardzo rozwiniętej sieci serwisu i obsługi kas fiskalnych. Proponujemy także najnowocześniejsze rozwiązania montażowe. Z tych opcji, w ramach stałego partnerstwa, skorzystało już bardzo wiele firm z Legionowa i okolic.

Obsługa informatyczna u naszych klientów

Wśród firm informatycznych jesteśmy partnerem dla zarówno dużych sklepów czy zakładów przemysłowych lub produkcyjnych, jak i dla klientów indywidualnych czy też właścicieli małych, często jednoosobowych firm.

Współpracujemy na bardzo wielu płaszczyznach co sprawiło, iż zaufało nam bardzo wiele przedsiębiorstw. Do naszych sukcesów bez wątpienia należy zaliczyć:

  • tworzenie kompleksowych rozwiązań informatycznych w dużych firmach,
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań księgowych zarówno dla klientów z dużych jak i średnich firm,
  • tworzenie sieci komputerowej, zdolnej obsługiwać kilkadziesiąt różnego typu urządzeń na raz, zarówno w dużych jak i średnich zakładach pracy.

Nasza kadra informatyczna na stałe współpracuje z kilkudziesięcioma partnerami w całym regionie. W samym Legionowie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże podmioty gospodarcze.

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, co sprawia, że i mamy bardzo zróżnicowanych klientów. Serdecznie zachęcamy nawet osoby i firmy do współpracy, którą będziemy realizowali jako partner informatyczny, sprzedażowy lub usługowy.