Sprzęt informatyczny

Sprzęt informatyczny Legionowo

Nasza firma IT Progres z siedzibą w Legionowie oferuje sprzęt informatyczny (IT equipment) w postaci podzespołów komputerowych oraz całych stacji roboczych ze szczególnym uwzględnieniem tworzonych sieci komputerowych w firmach, przedsiębiorstwach i podmiotach publicznych. Na naszą pomoc mogą jednak liczyć również klienci indywidualni.

Sprzęt informatyczny w ofercie IT Progres


W związku z tym, że naszą główną formą działalności jest tworzenie i modernizacja komputerowych sieci teleinformatycznych oraz administrowanie nimi, posiadamy szeroki wybór komponentów stosowanych w tym środowisku, aczkolwiek uzupełniony o wszystkie istotne dla prawidłowej pracy komponenty IT, do których należą m.in.:

  • stacje przenośne: notebooki, laptopy, palmtopy, komputery kieszonkowe,
  • systemy informatyczne zarządzania,
  • maszyny do przetwarzania danych,
  • tzw. urządzenia peryferyjne, jak: mysz, joystick, klawiatura,
  • skanery, drukarki atramentowe i laserowe, urządzenia wielofunkcyjne,
  • peryferyjne urządzenia wyjścia i wejścia,
  • pamięć przenośną współpracującą z nieruchomymi i ruchomymi nośnikami danych,
  • wszystkie istotne komponenty i podzespoły komputerów,
  • a także urządzenia półprzewodnikowe pamięci trwałej, jak: dyski twarde, SSD, USB i inne nośniki.

Sprzęt informatyczny w IT Progres spełnia wszystkie kryteria funkcjonalne, technologiczne, użytkowe oraz selekcji. Dostarczamy produkty najwyższej jakości dbając przy tym, by w procesie konsultacji optymalnie dobrać i dostosować sprzęt do oczekiwań klienta i zadań jakie ma spełniać.

Sprzęt informatyczny w Legionowie


Siedziba naszej firmy IT Progres znajduje się w Legionowie. W związku z tym, że specjalizujemy się w tworzeniu sieci informatycznych i ogólnie pojętym outsourcingu, obsługujemy wiele firm i przedsiębiorstw w tym zakresie, sprzęt informatyczny traktujemy jako najważniejszą bazę naszych działań.

Tworzymy dzięki niemu lokalne sieci informatyczne, wdrażamy nowoczesne i dostosowane do potrzeb klienta systemy zarządzające, modernizujemy istniejące sieci, optymalizujemy systemy komputerowe, a także prowadzimy serwis komputerowy zarówno dla naszych stałych klientów w ramach outsourcingu, jak również w każdym przypadku awarii, w tym stacjonarnie dla klientów indywidualnych.

Sprzęt informatyczny stanowi dla nas drugi wyróżnik po wysoce wykwalifikowanej kadrze informatyków. Dzięki ich obecności już dawno wyszliśmy z ofertą sprzętu informatycznego poza Legionowo i świadczymy usługi w całym województwie mazowieckim, a także poza nim. Zachęcamy do kontaktu. Spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.