Terminal płatniczy Ingenico iWL250

Bezprzewodowy i kompaktowy terminal płatniczy, który zapewnia szybkie i sprawne dokonywanie płatności, w tym zbliżeniowych dokonywanych za pomocą kart payPass i payWave, a także posiadających tradycyjny pasek magnetyczny. Wyposażony jest także w czytnik chipów EMV. Lekki, niewielki i nieskomplikowany w obsłudze, a przez to niezwykle wygodny w użytkowaniu.

Bezprzewodową komunikację z wysokiej jakości sygnałem GPRS zapewnia wydajna antena. Rozbudowana pamięć wewnętrzna, wydajny i nowoczesny procesor oraz zaawansowany technologicznie system gwarantują szybkość autoryzacji i bezpieczeństwo transakcji płatniczych. Wysoki standard ochrony przelewu środków zapewnia także zewnętrzny PIN Pad, posiadający certyfikację PCI PED.

Terminal wyposażony jest w podświetlaną diodami LED klawiaturę, dzięki czemu może być używany także w przy słabym oświetleniu. Wysoką czytelność oraz przejrzystość komunikatów na ekranie zapewnia kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości. Całość została zamknięta w eleganckiej i poręcznej srebrno-czarnej obudowie.