Terminal płatniczy PINpad 1000SE Contactless

To niewielkie urządzenie łączy w sobie dwie funkcje: akceptuje płatności zbliżeniowe, a także zatwierdza transakcje wymagające wpisania kodu PIN. Dzięki temu jest rozwiązaniem uniwersalnym, najczęściej wybieranym przez przedsiębiorców.

Jest w pełni kompatybilny z modelami wcześniejszymi. Może zostać podłączony z urządzeniami PC, kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi za pomocą portów szeregowych albo złącza USB. Wyposażenie stanowiska kasowego w ten model PINpada umożliwi kompleksową i sprawną obsługę klientów dzięki pełnemu zakresowi możliwości płatności elektronicznych.

Jest niezwykle przyjazny klientom. Powiększone klawisze ułatwiają wprowadzenie kodu PIN, a ramka wokół dużego wyświetlacza chroni go przed zarysowaniami. Opcjonalna do wyboru osłona wokół klawiatury (privacy shield) gwarantuje bezpieczeństwo podczas wprowadzania kodu PIN.

Dzięki unowocześnionej i funkcjonalnej obudowie jest urządzeniem kompaktowym i wygodnym w obsłudze. Posiada specjalny system mocujący umożliwiający jego prostą instalację na ladzie, a ergonomiczna obudowa sprawia, że pewnie mieści się w dłoni.