Terminal płatniczy Verifone VX 520

Stacjonarny, funkcjonalny i wytrzymały terminal płatniczy Verifone VX 520 obsługuje płatności dokonywane przy użyciu wszelkiego rodzaju kart płatniczych, w tym płatności zbliżeniowe oraz za pomocą telefonu komórkowego. Jego nowoczesny i wydajny procesor pozwala na dokonanie wielu transakcji w krótkim czasie, co ma niebagatelne znaczenie z punktu widzenia sprawnej obsługi klientów.

Wyposażony jest w czytnik paska magnetycznego oraz kart elektronicznych. Może także dostarczać usługi dodatkowe takie jak m.in. programy lojalnościowe i kupny rabatowe. Posiada pełen zakres opcji komunikacyjnych: modem, złącze Ethernet, czteropasmowy GPRS a także opcjonalne zasilanie akumulatorowe, które umożliwia jego użytkowanie w dowolnym miejscu.

Obsługa terminala jest niezwykle intuicyjna i nieskomplikowana. Czarno-biały podświetlany wyświetlacz LCD pozwala na jego użytkowanie w każdych warunkach oświetleniowych. Posiada specjalnie zaprojektowaną obudowę, która umożliwia ukrycie okablowania. Jego konstrukcja jest odporna na milion naciśnięć klawiszy funkcyjnych.