Kasy fiskalne

[/column]

NOVITUS Mała Online

Firma IT Progres z siedzibą w Legionowie posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze kasy fiskalne dostępne obecnie na rynku. Wśród kas fiskalnych, które znajdują się w naszym sklepie, mogą Państwo nabyć takie, które w pełni będą pasować do charakteru prowadzonej działalności gospodarczej.

Wybierz kasę specjalnie dla swojej firmy

kasa fiskalna nano eWśród kas fiskalnych, które są do nabycia w naszym sklepie IT Progres znajdą Państwo takie modele jak:

  • kasy fiskalne Nano Online – doskonałe do fiskalizacji takich grup zawodowych jak notariusze, prawnicy, lekarze stomatolodzy czy właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych,
  • kasy fiskalne NEXT ONLINE – idealne do fiskalizacji w małych i średnich punktach handlowo-usługowych. Kasy fiskalne Next uważane są za jedne z najnowocześniejszych modeli obecnie dostępnych na rynku.

Oczywiście poza samą ofertą sprzedażową kas fiskalnych firma IT Progres prowadzi w pełni profesjonalny serwis sprzętu fiskalnego na terenie Legionowa i okolic. Zajmujemy się naprawą kas fiskalnych oraz konkretnych podzespołów.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z instalacją kasy, nasz fachowy serwis pomoże w każdym aspekcie podłączenia, instalacji czy obsługi wstępnej modeli kas fiskalnych które sprzedajemy.