Kasa fiskalna Nano E

Rok 2015 wniósł obowiązek prowadzenia kasy fiskalnej u kolejnych grup zawodowych. Są nimi lekarze (w tym stomatolodzy), prawnicy, notariusze, warsztaty diagnostyczne, serwisowe czy montażowe związane z mechaniką samochodową.

Kasa fiskalna Nano to urządzenie, które idealnie odnajdzie się właśnie w tego typu działalnościach gospodarczych.

Wygodna i poręczna kasa fiskalna Nano


Największą zaletą kasy fiskalnej Nano są jej niewielkie wymiary. Jest tu urządzenie bardzo poręczne, które dodatkowo łatwo można przenosić. Dlatego ofertę dotyczącą tego typu kasy fiskalnej nasza firma IT Progres kieruje głównie do osób, które prowadzą działalność gospodarczą na ograniczonej powierzchni użytkowej lub zwyczajnie potrzebują kasy fiskalnej mobilnej. Nano spełnia właśnie te kryteria.

kasa fiskalna nano eNano to przede wszystkim:

  • kasa fiskalna, w której możliwe jest ustawienie kilku różnych wersji systemu pracy,
  • łatwość zapisu wszelkich kopii zapasowych. Można je zapisać zarówno w pamięci samej kasy fiskalnej, jak i w urządzeniach przenośnych takich jak pamięć zewnętrzna (urządzenia USB czy karty SD),
  • łatwość sporządzenia raportów fiskalnych,
  • kasa fiskalna, która doskonale współgra z innymi urządzeniami takimi jak komputer, drukarka, skaner czy terminal płatniczy,

Kasy fiskalne Nano, jako urządzenia przenośne są wyposażone w baterię akumulatorową, która pozwala na kilkudniową pracę bez konieczności dodatkowego ładowania samego urządzenia.

Czytelna i niezwykle poręczna kasa fiskalna Nano


Prosta w obsłudze, niezwykle poręczna oraz łatwa w przenoszeniu kasa fiskalna firmy Nano to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w niemal w każdej formie działalności gospodarczej. Ważną zaleta kas fiskalnych Nano jest jej czytelny wyświetlacz, który bardzo ułatwia samą pracę na kasie.

Ofertę zakupu kas fiskalnych Nano kierujemy do wszystkich tych z Państwa, którzy prowadzą na terenie Legionowa i okolic działalność gospodarczą taką jak: poradnia medyczna, stomatologia, usługi prawne, notarialne czy związane z mechaniką samochodową.