Kasa fiskalna Novitus Next ONLINE

Nowoczesny model oparty na dotykowym tablecie z systemem Android i zaawansowanym oprogramowaniu. Czołowy reprezentant najnowszej technologii.

Kasa fiskalna Novitus Next ONLINE jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna w obsłudze. Czuły na dotyk ekran ułatwia wykonywanie wszelkich działań. Dodatkowe wyposażenie w doskonałą klawiaturę fizyczną doceniają szczególnie zwolennicy tradycyjnych rozwiązań. Jej konfigurowalne oprogramowanie umożliwia indywidualną personalizację wglądu okna sprzedażowego (w zakresie kolorów i funkcji przycisków). W niezwykle szybki i prosty sposób można edytować wszelkie parametry kasy.

Do jej głównych funkcji zalicza się wystawianie faktur i wysyłanie ich na pocztę elektroniczną, ewidencję towarów i kontrahentów oraz edycję i parkowanie paragonów. Kasa fiskalna Novitus Next ONLINE została wyposażona we wszelkie potrzebne złącza komunikacyjne. Port ethernet zapewnia łączność z zewnętrznymi systemami sprzedaży i Internetem. Dopełnieniem jej wysokiej funkcjonalności jest także nowoczesny, szykowny design.

STANDARD ONLINE
Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas