Kasa fiskalna Sento E

Sento to firma, która specjalizuje się w produkcji kas fiskalnych dla małych i średnich firm. Wielofunkcyjność i wysoka technologicznie, jakość kasy fiskalnych Sento sprawia, że tego typu urządzenia można spotkać w coraz większej ilości różnego rodzaju firm prowadzących działalność gospodarczą.

Mała kasa, duże możliwości fiskalne


To, co charakteryzuje kasy fiskalne Sento to wysokiej klasy wszelkie rozwiązania technologiczne. Rozwiązania systemowe w kasach fiskalnych Sento pozwalają na stworzenie bazy danych niemal identycznej, co w dużych sklepach przemysłowo-handlowych.

kasa fiskalna sento eSento to kasy fiskalne, które:

  • posiadają najnowocześniejsze rozwiązania fiskalne związane z tworzeniem najbardziej rozbudowanej bazy sprzedażowej,
  • doskonale współgrają z wszelkimi urządzeniami pracującymi zewnętrznie (komputer, terminal płatniczy, skaner, drukarka),
  • posiadają złącze USB i RS232 umożliwiające stworzenie zaawansowanych systemów sprzedaży fiskalnej,
  • posiada bufor on-line zdolny zapisać ponad 10.000 pozycji fiskalnych,
  • posiadają możliwość zapisania w pamięci kasy opisy szczegółowe konkretnych produktów.

Kasa fiskalna Sento jest niezwykle prosta w obsłudze. Zapisywanie kopii zapasowych oraz drukowanie raportów na tej kasie jest wyjątkowo łatwe. Opcja ‘szybkiej sprzedaży’ jest tutaj bardzo rozbudowana i opiera się o 14 klawiszy funkcyjnych.

Oferta kasy fiskalnej Sento


IT Progres swoją ofertę kas fiskalnych Sento kieruje do wszystkich właścicieli małych i średnich firm z Legionowa i okolic. Zapewniamy, że kasy fiskalne Sento właśnie w tych rodzajach działalności gospodarczej sprawdzą się najlepiej.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne idą tu w parze z łatwą i prostą obsługą samej kasy fiskalnej Sento. Dzięki wielu dodatkowym funkcjom, kasy fiskalne Sento mogą Państwo znaleźć w coraz większej ilości małych i średnich punktach sprzedażowych. Oczywiście również w Legionowie i jego okolicach.