Kasa fiskalna Sento ONLINE

Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Wielofunkcyjność i wysoka technologicznie, jakość kasy fiskalnych Sento sprawia, że tego typu urządzenia można spotkać w coraz większej ilości różnego rodzaju firm prowadzących działalność gospodarczą.

To, co charakteryzuje kasy fiskalne Sento to wysokiej klasy wszelkie rozwiązania technologiczne. Rozwiązania systemowe w kasach fiskalnych Sento pozwalają na stworzenie bazy danych niemal identycznej, co w dużych sklepach przemysłowo-handlowych.

Sento to kasy fiskalne, które:

  • Nowoczesność połączenia ONLINE,
  • doskonale współgrają z wszelkimi urządzeniami pracującymi zewnętrznie (komputer, terminal płatniczy, skaner, drukarka),
  • praca bez zbędnych przerw,
  • pojemna baza towarowa,
  • PRACA „W CHMURZE” Z SYSTEMEM NOVICLOUD.

Kasa fiskalna Sento jest niezwykle prosta w obsłudze. Zapisywanie kopii zapasowych oraz drukowanie raportów na tej kasie jest wyjątkowo łatwe. Opcja ‘szybkiej sprzedaży’ jest tutaj bardzo rozbudowana i opiera się o 14 klawiszy funkcyjnych.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne idą tu w parze z łatwą i prostą obsługą samej kasy fiskalnej Sento. Dzięki wielu dodatkowym funkcjom, kasy fiskalne Sento mogą Państwo znaleźć w coraz większej ilości małych i średnich punktach sprzedażowych. Oczywiście również w Legionowie i jego okolicach.