Kasa fiskalna Soleo

Kasy fiskalne Soleo są uważane przez wielu użytkowników za urządzenia niezwykle nowoczesne i wyjątkowo łatwe w obsłudze. Bardzo często kasy fiskalne Soleo są wykorzystywane, jako urządzenia do ćwiczeń lub nauki pracy na kasie fiskalnej.

Największą zaletą kasy fiskalnej Soleo jest jej bardzo duża baza towarowa. Dlatego jest tak popularna zarówno w mały punktach sprzedaży jak i w dużych sklepach.

Kasa Soleo idealna dla każdej firmy


Firma IT Progres z siedzibą w Legionowie prowadzi szeroką dystrybucję urządzeń fiskalnych marki Soleo.

kasa fiskalna soleo plusTego typu kasy cechuje przede wszystkim:

  • bardzo duża baza towarów – kasa fiskalna Soleo jest w stanie zapisać w pamięci ponad 12.000 kodów,
  • identyfikacja do 20 różnych kasjerów pracujących na kasie fiskalnej Soleo,
  • wielowalutowość ustawienia kasy fiskalnej,
  • doskonała współpraca z wieloma urządzeniami zewnętrznymi. Kasy fiskalne Soleo idealnie współpracują z komputerem zewnętrznym, terminalem płatniczym, skanerem, drukarką itp.,

Praca na kasie fiskalnej firmy Soleo to także możliwość korzystania z protokołów FTP, PPP, TCP/IP. Systemy te pozwalają między innymi wprowadzać na kasę fiskalną różnego rodzaju systemy rabatowe (wraz z kartami rabatowymi).

Kasy fiskalne Soleo, które są do nabycia w naszej firmie IT Progres pozwalają w łatwy sposób prowadzić całą gospodarkę magazynową, która jest niezbędna przy późniejszym prowadzeniu chociażby inwentaryzacji.

Kasy fiskalne Soleo – prostota urządzenia w zaawansowanym technologicznie urządzeniu


Kasy fiskalne Soleo i Soleo Plus to urządzenia spotykane niemal w każdym rodzaju działalności gospodarczej. Czytelne i łatwe w użytkowaniu wyświetlacze, skróty klawiaturowe czy systemy programowe sprawiają, iż Soleo jest marką kas fiskalnych, które uchodzą za jedne z najpopularniejszych.

Firma IT Progres prowadzi dystrybucję kas Soleo na szeroką skalę. Podzielamy opinię użytkowników tego typu urządzenia i serdecznie zapraszamy wszelkich przedsiębiorców z Legionowa i okolic to skorzystania z oferty kupna kas fiskalnych marki Soleo.