NOVITUS ONE

RÓŻNE POTRZEBY, JEDEN NOVITUS ONE

NOWA TECHNOLOGIA TO WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Kasa Novitus ONE jest dopasowana do potrzeb. Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów. Oferuję elastyczność pracy poprzez programowalny ekran, możliwość wystawiana faktur i dokumentów zwrotu, obsługę dodawania notatek i ID klienta.

PEŁNA DOWOLNOŚĆ KONFIGURACJI DLA SWOICH POTRZEB

Szybka i prosta edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy ONE daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Dostępnych mamy 6 paneli przycisków, pod którymi zaprogramujesz dowolny towar lub funkcję. Novitus One daję nam wiele możliwości, których nie mamy w innych kasach.

MULTIKOMUNIKACJA

Kasa ONE wyposażona jest w niezbędne porty komunikacyjne, potrzebne na stanowisku sprzedaży. Daje nam to możliwość pracy z dowolnym urządzeniem podłączonym do kasy bezprzewodowo lub przy pomocy
połączenia kablowego. Podłączaj wygodnie wagi, czytniki kodów,
szuflady.

KASA FISKALNA I NIE TYLKO

Bogate funkcje oprogramowania sprzedaży i szereg użytecznych aplikacji sprawia, że Novitus One jest jak smartfon z systemem Android. Internet, mail i inne aplikację sprawiają, że z kasy ONE korzysta się łatwo i przyjemnie.