Home

26Sie 2016
mężczyzna pracujący przy użyciu programu księgowego

Odpowiednio prowadzona księgowość firmy zdecydowanie zwiększa jej efektywność i sprzyja dalszemu rozwojowi. Proste i przejrzyste programy księgowe, tworzone w oparciu o realne potrzeby przedsiębiorstwa, są najczęściej wybieranymi przez – prowadzących własny biznes – mieszkańców Legionowa i okolicznych miejscowości.

23Sie 2016
Ekspedientka wyjmująca paragon z kasy fiskalnej

Awaria urządzeń fiskalnych jest bardzo problematyczną sytuacją dla funkcjonowania firmy oraz wymaga określonej procedury postępowania. Z jakimi usterkami najczęściej udają się do serwisu kas fiskalnych polscy przedsiębiorcy? Oto lista tych, które wymagają natychmiastowej naprawy oraz specjalnych formalności, jakie należy dopełnić.

16Sie 2016
Nowoczesne serwisowanie kasy fiskalnej

Nawet najlepsze gatunkowo urządzenia fiskalne czasem wymagają naprawy. Dzięki nowoczesnej technologii, jaką stosują profesjonalne firmy, specjalizujące się w  serwisowaniu kas fiskalnych, możliwe jest skuteczne usunięcie zarówno usterek mechanicznych,  jak i systemowych. Oto kilka porad, dotyczących naprawy kas fiskalnych dla firm.

12Sie 2016
Kasa fiskalna obsługiwana przez firmę w Legionowie zajmującą się prowadzeniem sklepu spożywczego

Z kas fiskalnych korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branży i specjalizacji, głównie handlowych. Na rynku powszechnie dostępnych urządzeń można znaleźć wiele modeli, różniących się najczęściej wielkością, ceną oraz udostępnianymi funkcjami. Na jakie kasy fiskalne decydują się właściciele firm z Legionowa i okolic oraz czym kierują się w swoich wyborach?

09Sie 2016
wymagane uprawnienia do podjęcia pewnych czynności

Obsługa kasy fiskalnej nie jest prostym zadaniem. Wymaga nabycia umiejętności wykonywania wielu, nieraz bardzo złożonych i skomplikowanych, czynności uwarunkowanych dodatkowo rodzajem urządzania i funkcjami, jakie posiada. Pracownicy firm, zwłaszcza handlowo-usługowych, są zobowiązani do zdobycia uprawnień niezbędnych do obsługi kasy fiskalnej. Oto obszar podstawowych działań, jakie obejmuje szkolenie w tym zakresie.

04Sie 2016
Dokonywanie zakupu kas fiskalnych przez internet

Narzędzia, które służą wykonywaniu codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, są niezwykle istotne. Kluczowa jest ich sprawność oraz wielofunkcyjność. Jakie urządzenia fiskalne wybierają najczęściej właściciele firm oraz co na tym zyskują? Najpopularniejsze modele kas fiskalnych z oferty IT Progres Wśród urządzeń fiskalnych, na które najczęściej decydują się przedsiębiorcy z Legionowa i okolicznych firm, znajdują […]

02Sie 2016
sos na klawiaturze symbolizujący poszukiwania pomocy ze strony serwisu komputerowego w sprawie naprawy komputera

Sprzęt komputerowy jest niezwykle przydatny w codziennej pracy i rozrywce, jednak – jak wszystkie zdobycze technologiczne – często ulega awariom. Niezbędne w takich sytuacjach jest korzystanie z pomocy specjalistów. Jaki powinien być serwis komputerowy, aby bez obaw powierzyć mu naprawę swojego komputera?

27Lip 2016
Koncepcyjny obrazek przedstawiający technologię informacyjną

Profesjonalne wsparcie informatyczne i komputerowe zdecydowanie ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej (od najmniejszych firm po złożone korporacje). Z jakich usług IT najczęściej korzystają właściciele przedsiębiorstw i co na tym zyskują?

26Lip 2016
outsourcing internetowy firmy z zewnątrz

Outsourcing IT jest zlecaniem kompleksowej obsługi informatycznej prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej. Jakie zadania najczęściej powierza się fachowcom w ramach usług IT i co można na tym zyskać?