Terminale płatnicze

 

mobilny terminal incegnito z zewnętrznym pin padem terminal Ingenico iWL250 z wydajną anteną gps bezpieczny i prosty w obsłudze terminal PINpad 1000SE Contactless
Incegnito iCT 220 Incegnito iWL 250 PINpad 1000SE
stacjonarny i solidny terminal verifone vx 520 mały przenośny terminal marki verifone model vx 675
Verifone VX 520 Verifone VX 675

W ofercie IT Progres w Legionowie znajdziecie Państwo szeroki wybór nowoczesnych terminali płatniczych najnowszej generacji, współpracujących z kartami MASTERCARD oraz VISA oraz obsługujących płatności zbliżeniowe, a także dokonywane przy pomocy telefonu komórkowego. Oferujemy Państwu terminale mobilne, łączące się z sygnałem GPRS, a także tradycyjne modele stacjonarne oraz funkcjonalne PINpady. Każdy z oferowanych przez nas modeli zapewnia sprawną obsługę płatności bezgotówkowych na najwyższym poziomie, gwarantując tym samym zadowolenie Państwa klientów.

Terminale idealne dla przedsiębiorców

Każdy przedsiębiorca znajdzie w ofercie IT Progres terminal płatniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dla tych przedsiębiorców, którym zależy na mobilnej obsłudze płatności oferujemy dwa rodzaje funkcjonalnych terminali bezprzewodowych:

Dla tych natomiast, którzy stawiają na tradycyjną obsługę płatniczą klientów przy stanowisku kasowym polecamy do wyboru dwa modele terminali stacjonarnych:

Całość oferty dopełnia opcjonalny do wyboru w przypadku ostatniego z wymienionych terminali – funkcjonalny PINpad 1000SE Contactless.

Terminale oferowane przez IT Progres to urządzenia niezawodne, o zaawansowanej technologicznie konstrukcji i najlepszych podzespołach. Współpracują z różnego rodzaju modelami kas fiskalnych, w tym z nowoczesnymi kasami marki Novitus. Wszystkie dostępne modele posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz zapewniają sprawną i bezproblemową obsługę transakcji bezgotówkowych.

W ramach naszych usług zapewniamy pomoc w instalacji terminali oraz zapewniamy pełen serwis gwarancyjny.