WYNAJEM SPRZĘTU IMPREZOWEGO

Wynajem Sprzętu Eventowego Legionowo – Stwórz Niesamowitą Atmosferę na Twojej Imprezie!

Planujesz wyjątkową imprezę i potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, który doda jej niezapomnianej atmosfery? Dobrze trafiłeś! Oferujemy wynajem najnowocześniejszego sprzętu eventowego, który stworzy magiczną aurę na Twoim wydarzeniu.

Nasza oferta wynajmu obejmuje:

 1. Głośnik JBL PartyBox 310: Ten potężny głośnik zapewni niesamowity dźwięk, który ożywi Twoją imprezę. Dzięki 240W mocy i dynamicznym efektom świetlnym, głośnik JBL PartyBox 310 sprawi, że wszyscy goście będą tańczyć do świtu.
 2. Kolorofon Laser LED Strobe 3 w 1: Ten wielofunkcyjny sprzęt łączy w sobie kolorofon, laser i stroboskop, tworząc spektakularne efekty świetlne. Wywołaj magiczne kolorowe wzory, wiązki światła i pulsujące kolory, które nadadzą Twojej imprezie niepowtarzalny wygląd i atmosferę.
 3. Laser ALIEN 500mw RGB: Dodaj futurystycznego blasku i efektów laserowych do swojej imprezy. Laser ALIEN 500mw RGB oferuje szeroką gamę efektów, takich jak wiązki laserowe, ruchome kształty i pulsujące światło. Stwórz niesamowitą scenografię, która przeniesie Twoich gości w inny wymiar.
 4. Wytwornica dymu Light4Me S: Ta profesjonalna wytwornica dymu stworzy tajemniczą i mistyczną aurę na Twojej imprezie. Dodaj gęsty mglisty efekt, który ożywi oświetlenie i podkreśli atmosferę. Wytwornica dymu Light4Me S jest niezawodna i łatwa w obsłudze, tworząc wspaniałe efekty dymne.
 5. Statyw oświetleniowy LS1 z belką, wyposażony w szeroką poprzeczkę o długości 92 cm, na której można zamontować do ośmiu urządzeń różnego typu. Stojak posiada płynną regulację wysokości w zakresie od 124 do 265 cm. Idealnie sprawdza się na różnego typu parkietach, niewielkich scenach. Udźwig do 20 kg można powiesić na nim różnego typu reflektory, efekty świetlne, kompaktowe skanery laserowe, stroboskopy, a nawet lekkie hazery i wytwornice dymu.

Nie czekaj! Wynajmij nasz profesjonalny sprzęt eventowy i stwórz niesamowitą atmosferę na swojej imprezie. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w doborze odpowiedniego sprzętu i zapewni niezbędne wsparcie techniczne.

CENNIK
wynajmu Sprzętu:

 1. Głośnik JBL PartyBox 310
  poniedziałek- czwartek – 120zł doba,
  piątek-niedziela – 150zł doba
  kaucja zwrotna 400zł
 2. Kolorofon Laser LED Strobe 3 w 1
  poniedziałek- czwartek – 50zł doba,
  piątek-niedziela – 60zł doba
  kaucja zwrotna 100zł
 3. Laser ALIEN 500mw RGB
  poniedziałek- czwartek – 40zł doba,
  piątek-niedziela – 50zł doba
  kaucja zwrotna 100zł
 4. Wytwornica dymu Light4Me S
  poniedziałek- czwartek – 40zł doba,
  piątek-niedziela – 50zł doba
  kaucja zwrotna 100zł
 5. Statyw oświetleniowy LS1 z belką
  poniedziałek- czwartek – 15zł doba,
  piątek-niedziela – 20zł doba
  kaucja zwrotna 60zł
 6. Wynajem całego zestawu
  poniedziałek- czwartek – 200zł doba,
  piątek-niedziela – 250zł doba
  kaucja zwrotna 600zł