Informatyk Legionowo

Informatyk LegionowoUsługi informatyczne to szeroka gama działań podejmowanych względem komputerów i sieci, a generalnie każdego rodzaju przetwarzania danych w środowisku teleinformatycznym. Nasza firma IT Progres zajmuje się wieloma aspektami funkcjonowania środowiska informatycznego zarówno na etapie jego tworzenia, jak i udoskonalania, modernizacji oraz naprawy.

Ofertę kierujemy głównie do firm, które obsługujemy kompleksowo, na zasadzie outsourcingu, aczkolwiek również do użytkowników indywidualnych, gdyż cały czas rozwijamy działalność i dodajemy do niej nowe propozycje. Nasi informatycy zapewniają stabilność systemów informatycznych firmom z nami współpracującym, a użytkownicy indywidualni mogą liczyć na doradztwo w zakresie zakupu sprzętu komputerowego spełniającego indywidualne zapotrzebowanie oraz jego serwis.

Usługi informatyczne Legionowo


Nasza siedziba znajduje się w Legionowie, aczkolwiek świadczymy usługi informatyczne na terenie całego województwa mazowieckiego. Szczegółowa propozycja usług informatycznych zawiera w sobie:

  • outsourcing – kompleksową opiekę nad systemami informatycznymi firm, przedsiębiorstw oraz podmiotów publicznych; jest to sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa teleinformatycznego, wsparcia merytorycznego, technicznego oraz doradztwa w zakresie przetwarzania informacji, a także stabilności wykonywania pracy w przedsiębiorstwie,
  • zakładanie lokalnych sieci komputerowych i teleinformatycznych – zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych; poza doradztwem w zakresie wyboru sprzętu i oprogramowania, a następnie jego montażem i przygotowaniem do pracy, rekonfigurujemy i modernizujemy sieci już istniejące,
  • wyspecjalizowany serwis komputerowy – poza outsourcingiem obejmuje on rozwiązywanie wszelkich problemów z komputerem i siecią na tradycyjnych zasadach zgodnych z zamówieniem: obejmuje: dbanie o software i hardware, konserwację komponentów stacji roboczych, instalowanie i aktualizowanie oprogramowania oraz inne wymagane czynności,
  • tworzenie zindywidualizowanych systemów informatycznych w pełni zaspokajających zapotrzebowanie przedsiębiorstwa,
  • tworzenie wyspecjalizowanych programów księgowych spełniających zapotrzebowanie określonej instytucji czy podmiotu gospodarczego.

Dlaczego IT Progres?

Tworzymy doświadczony zespół specjalistów. Jesteśmy na rynku od lat dlatego trudno nam wyobrazić sobie zadanie, które nas przerośnie lub zaskoczy. Aczkolwiek lubimy wyzwania i liczymy na nie. Dotyczy to w szczególności tworzonych przez nas programów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Proponowane przez nas usługi outsourcingu mają charakter kompleksowy, związany ze stałym dbaniem o środowisko informatyczne firmy, jak i doraźny, skojarzony z jednorazowym zgłoszeniem problemu i gotowością do pomocy w przyszłości.

Ponadto świadczymy tradycyjne usługi informatyczne, które obejmują sprzedaż sprzętu elektronicznego i jego montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serdecznie zachęcamy do kontaktu zarówno przedsiębiorstwa jak i użytkowników indywidualnych.