Outsourcing IT Legionowo

Outsourcing IT polega na zleceniu wyspecjalizowanej firmie takiej jak IT Progres kompleksowej obsługi informatycznej całego przedsiębiorstwa lub innego rodzaju firmy. Usługi IT, które dla Państwa oferujemy są uzależnione od skali Państwa potrzeb lub wymogów, jakie zostaną przed naszą firmą IT Progres z Legionowa postawione.

Obręb działań w zakresie outsourcingu IT


Nasza firma proponuje Państwu najbardziej optymalne rozwiązania z zakresu IT w pełni dostosowane do potrzeba konkretnej firmy. Specjalizujemy się między innymi w:

  • przeprowadzaniu przeglądów, konserwacji oraz pełnego serwisu wszelkich systemów komputerowych w zakresie outsourcingu,
  • napraw komputerów oraz każdego innego sprzętu,
  • odzyskiwania danych. W ramach usług związanych z outsourcingiem oferujemy także dla Państwa pełną archiwizację wszelkiego typu danych i informacji na naszych serwerach zewnętrznych,
  • usuwanie wszelkich usterek. Bieżące monitorowanie stanu systemu informatycznego,
  • konserwacja i konfiguracja całej sieci komputerowej oraz całego sprzętu komputerowego.

Nasze usługi z zakresu outsourcingu IT to jednak przede wszystkim stałe administrowanie wszelkich systemów informatycznych w Państwa firmie. Nasze usługi opieramy o doświadczenie i profesjonalizm zatrudnianej w naszej firmie IT Progres z Legionowa grupie informatyków.

Zachęcamy do stałej współpracy z zakresu outsourcingu IT


Dla partnerów, którzy zdecydowali się z nami współpracować stale, oferujemy ciekawe rozwiązania wieloetapowe związane z działaniami outsourcingu IT. Nasza oferta jest poprzedzona wywiadem i konsultacją, która ma określić pole działania naszej firmy w zakresie IT.

Działamy na znanych i sprawdzonych systemach bezpieczeństwa. Lojalność wobec klienta, to nasza wizytówka, jeśli chodzi o outsourcing IT.